NOWOCZESNY DESIGN

Ethos


Art City Racks to marka rodzinnego przedsięwzięcia w ramach Wood&Iron Group, działajaca w oparciu o bogate, 30letnie tradycje wykonawstwa w drewnie i metalu. Wierzymy, że produkcja i późniejsze użytkowanie pięknych, wykonanych tylko z naturalnych surowców i solidnych przedmiotów pomaga budować wyjątkową i lubianą przez nas przestrzeń spotkań, pracy, odpoczynku i zabawy. Ethosem założycielskim naszej manufaktury jest budowanie firmy, której filarami są: tradycja, niezwykła solidność wykonywanych projektów, a ponadto promocja polskich tradycji rzemiosła artystycznego.

Stworzyliśmy zatem hasło, które inspiruje nas do tworzenia wyjątkowych realizacji:IMAGINE. CREATE. BE UNIQUE! - Wymarz. Stwórz. Bądź wyjątkowy! Aby znakiem szczególnym wykonywanych przez nas realizacji mogły być: solidność wykonawcza, wierność tradycji rzemiosła, użycie najwyższej klasy materiałów, co wszystko razem prowadzi do tworzenia estetycznych produktów, Wood&Iron Group podejmuje współpracę z instytucjami i ekspertami różnych dziedzin. Współpracujemy z historykami sztuki, historykami rzemiosła artystycznego, inżynierami, konstruktorami, materiałoznawcami i innymi przedstawicielami świata architektury, sztuki i rzemiosła.

Zachęcamy Państwa do zwrócenia uwagi na już zrealizowane przez nas projekty. Pragniemy także, aby patrząc na ofertę i korzystając z naszych usług, mogli Państwo naszą dewizę Imagine. Create. Be unique! wziąć za swoją. Użytkując szereg naszych produktów, które jak wierzymy świadczą swoją jakością, na prawdę będą mogli Państwo poczuć się wyjątkowo i po prostu - żyć wygodniej!

 

 

 

RZEŹBA MIEJSKA STOJAKIEM ROWEROWYM
FUNKCJONALNOŚĆ I ESTETYKA

INSPIRACJA PISMEM WIELKICH POSTACI

Z przyjemnością odpowiemy na
wszystkie Państwa pytania

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I UMÓW SIĘ NA POMIAR


Skontaktuj się z nami za pomocą formularza obok,
nasz dział sprzedaży odpowie możliwie jak najszybciej.

 

Jeśli preferujesz inną formę kontaktu:

 

Maciej Wesołowski

 

Manager

 

(+48) 535 926 647

 

e-mail:mwesolowski@woodandiron.pl 

 

: facebook.com/woodandiron
Zprava byla odeslana!