PŘÍRODNÍ DŘEVO

Ethos


Vredeman De Vries to marka rodzinnego przedsięwzięcia, działajacego w oparciu o bogate, 30letnie tradycje wykonawstwa w drewnie i metalu. Wierzymy, że produkcja i późniejsze użytkowanie pięknych, wykonanych tylko z naturalnych surowców i solidnych przedmiotów pomaga budować wyjątkową i lubianą przez nas przestrzeń spotkań, pracy, odpoczynku i zabawy. Ethosem założycielskim Wood&Iron Group jest budowanie firmy, której filarami są: tradycja, niezwykła solidność wykonywanych projektów, a ponadto promocja polskich tradycji rzemiosła artystycznego.

Stworzyliśmy zatem hasło, które inspiruje nas do tworzenia wyjątkowych realizacji:IMAGINE. CREATE. BE UNIQUE! - Wymarz. Stwórz. Bądź wyjątkowy! Aby znakiem szczególnym wykonywanych przez nas realizacji mogły być: solidność wykonawcza, wierność tradycji rzemiosła, użycie najwyższej klasy materiałów, co wszystko razem prowadzi do tworzenia estetycznych produktów, Wood&Iron Manufacture podejmuje współpracę z instytucjami i ekspertami różnych dziedzin. Współpracujemy z historykami sztuki, historykami rzemiosła artystycznego, inżynierami, konstruktorami, materiałoznawcami i innymi przedstawicielami świata architektury, sztuki i rzemiosła.

Zachęcamy Państwa do zwrócenia uwagi na już zrealizowane przez nas projekty. Pragniemy także, aby patrząc na ofertę manufaktury i korzystając z jej usług, mogli Państwo naszą dewizę Imagine. Create. Be unique! wziąć za swoją. Użytkując szereg naszych produktów, które jak wierzymy świadczą swoją jakością, na prawdę będą mogli Państwo poczuć się wyjątkowo i po prostu - żyć wygodniej!

 

 

 

PROFESIONÁLNÍ OBCHODY
RUČNÍ MALOOBCHOD

POZORNOST KAZDEMU DETAILU

Rádi zodpovíme všechny vaše dotazy

Kontaktujte nás!


Kontaktujte nás pomocí formuláře vedle vás,
naše obchodní oddělení bude reagovat co nejdříve.

Pokud dáváte přednost jiné formě kontaktu

Maciej Wesołowski

 

Manager

 

(+48) 535 926 647

 

e-mail:mwesolowski@woodandiron.pl 

 

Odoslana sprava!